Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

IASTM -Mobilizacja Narzędziowa Tkanek Miękkich

Kurs IASTM -Terapia Narzędziowa Tkanek Miękkich, przedstawia koncepcje pracy z ciałem pacjenta przy zastosowaniu narzędzi ze stali chirurgicznej. IASTM stanowi formę terapii manualnej wykorzystywanej przez fizjoterapeutów na całym świecie. Stosowanie narzędzi w terapii manualnej pozwala na łagodzenie bólu o charakterze mięśniowo-powięziowym oraz zmniejszanie dolegliwości ze strony układu ruchu. Dzięki temu z powodzeniem można wykorzystywać tą technikę w codziennej praktyce fizjoterapeutycznej. Terapia IASTM wpływa również na poprawę efektów wydolności fizycznej w wielu dziedzinach sportu.

Techniki stosowane w trakcie terapii IASTM uzupełniają terapię manualną i istotnie przyczyniają się do poprawy efektów terapeutycznych. Pracując z pacjentem ważne jest łączenie własnego doświadczenia ze skutecznym podejściem do źródła problemu w celu zwiększenia efektywności terapii, co manifestuje się:
-  zmniejszeniem dolegliwości bólowych,
-  poprawą mobilności,
-  osiągnięciem lepszych efektów terapeutycznych w krótszym czasie, przy użyciu mniejszego nakładu siły.

Stosując IASTM możemy:
-  działać głęboko i powierzchownie,
-  szybciej lokalizować źródła problemów,
-  pracować na strukturach takich jak powięzi, mięśniach, ścięgna, więzadła,
-  zwiększyć ergonomię i wydajność naszej pracy,
-  skrócić czas potrzebny do osiągnięcia zamierzonych efektów terapeutycznych.

 

Autorem i prowadzącym szkolenie jest
mgr Kamil Małek.

Pasjonat terapii IASTM, fizjoterapeuta specjalizujący się w obszarze ortopedii, traumatologii i neurologii. Pracuje z pacjentami bólowymi w stanie przewlekłym i ostrym oraz neurologicznymi.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl