dofinansowanie

 

Reha akademia z tytułu prowadzonej działalności szkoleniowej widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych województwa lubelskiego pod numerem 2.06/00037/2018 (Medical Sport Bartłomiej Flis).

Współpracujemy z Urzędami Pracy, realizujemy bony szkoleniowe, świadczymy usługi w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego i szeregu innych dofinansowań ze środków publicznych oraz na zlecenia pracodawców.

W przypadku chęci uzyskania dofinasowania w pierwszej kolejności należy:

  • skontaktować się z właściwym ze względu zameldowania Urzędem Pracy
  • ustalić z pracownikiem działu szkoleń szczegóły dotyczące wymagań i możliwości uzyskania dofinansowania a także doprecyzować terminy składanych dokumentów
  • w przypadku uzyskania środków na realizację szkolenia należy skontaktować się z firmą szkoleniową w celu uzyskania informacji dotyczących wybranego terminu szkolenia oraz niezbędnych dokumentów, takich jak wzory certyfikatu po ukończonym kursie, program szkolenia czy oferta instytucji szkoleniowej
  • otrzymane dokumenty należy złożyć w Urzędzie i podpisać umowę na realizację usługi.

Osoby ubiegające się o dofinansowanie w każdym przypadku muszą dokonać zapisu na wybrane szkolenie przez sklep. W uwagach należy umieścić informację, że szkolenie będzie finansowane przez Urząd Pracy bądź inną instytucję finansującą. Następnie należy skontaktować się z koordynatorem szkoleń Reha akademii i ustalić kwestie organizacyjne w tym terminy składania dokumentów i podpisania stosownych umów. Osoby realizujące kursy dofinansowane nie są zobligowane do wpłaty zaliczki ani pełnej kwoty za kurs. Rozliczenie szkolenia odbywa się na podstawie umowy pomiędzy dofinansowującym a Reha akademią.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl